• Persian(Iran)
  • English (United Kingdom)

آموزش

 

academy

حرکت رو به رشد سازمان‌های ایران، تغییرات سریع محیط و تکنولوژی و افزایش رقابت در سطح ملی و بین‌المللی در سال‌های اخیر نیاز سازمان‌ها را به توانمندسازی پرسنل خود بیش از پیش افزایش داد. عمده سازمان‌ها به دنبال آموزش‌هائی بوده و هستند که علاوه بر انتقال مفاهیم تئوری مرتبط بتوانند مفاهیم را به صورت کاملاً کاربردی در اختیار پرسنل آن‌ها قرار داده به گونه‌ای که افراد آموزش دیده بتوانند آموخته‌های خود را به اجرا گذاشته و منتج به بهبود عملکرد سازمان گردند.

 

آکادمی KQR با هدف برآورده نمودن این نیاز موجود در بازار اقدام به طرح‌ریزی و ارائه طیف وسیعی از دوره‌های آموزشی مرتبط با حوزه‌های فعالیتی KQR نموده است.

 

هم اینک آکادمی بیش از یکصد و پنجاه عنوان دوره آموزشی را به صورت منظم برنامهریزی و اجرا مي‌نماید. تمامی این دورهها طبق یک برنامه مدون و همچنین پس از برگزاری هر دوره توسط مدرسان و همچنین کادر هیات علمی آکادمی بازنگری شده و تلاش میگردد تا مطابق با آخرین دانستهها به روزآوری گردد.

 

برای اولین بار در ایران تمام دوره های آموزشی مرتبط با سیستم های مدیریت با اعتبار RAB-QSA در ایران برگزار می شوند. این دوره های شامل الزامات استاندارد، ممیزی داخلی و سرممیزی سیستم های مدیریتی است. KQR تنها شرکتی است که قابلیت برگزاری دوره های آموزشی با مدرک معتبر RAB-QSA در ایران را داراست.

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 1 از 18